قیمت گوسفند زنده

قیمت گوسفند زنده امروز در تهران و کرج 1401

گوسفند زنده روز برای کشتار و قربانی یکی از نیاز های مردم برای مصرف گوشت قرمز می باشد. در حال حاضر قیمت گوسفند زنده در سال 1401 طبق اعلام اتحادیه دام زنده در سایت دامگ قرار داده شده است. در این بخش قصد داریم تا اطلاعاتی در رابطه با خدمات فروش گوسفند و بره زنده در اختیار شما همراهان عزیز قرار دهیم. توجه داشته باشید که انواع دام زنده گوسفند گوشتی برای قربانی کردن موجود می باشد.

دامگ مرکز عرضه گوسفنده زنده شهرداری در تهران و کرج با ارسال رایگان دام به تمامی مناطق مفتخر است که توانسته تا نیاز هر چند کوچکی را برای همشهریان عزیز برطرف کند. جهت کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با خرید آنلاین، سفارش تلفنی و خرید حضوری در ادامه با ما همراه باشید.

قیمت گوسفند زنده

مهمترین سوال که برای تمامی مشتریان عزیز در رابطه با قیمت گوسفنده زنده است. توجه داشته باشید که نرخ روز که در جدول زیر درج شده است تا جای ممکن بروز و جدید می باشد. اما گاهی به دلیل عدم بروزرسانی ممکن است نرخ چند روز قبل را مشاهده کنید. بنابراین پیشنهاد ما این است که برای استعلام قیمت دام زنده گوسفند شهرداری حتما با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید. در حال حاضر قیمت گوسفندان در بازار تهران و مراکز عرضه گوسفند زنده در کرج نسبت به سال 1399 و 1400 افزایش یافته است. ما تقریبا از اوایل سال 1401 شاهده رشد قیمت گوسفند روز بوده ایم. قیمت تعیین شده اتحادیه دام زنده تهران مشخص می شود و در سایت ها رسمی جهت مشاهده در دید عموم قرار میگیرد.

مرکز عرضه گوسفند زنده

دقت داشته باشید که قیمت گوسفند در کشتارگاه دامگ نسبت به سایر مراکز عرضه و ذبح بسیار کمتر در نظر گرفته شده است تا مشتریان عزیز رضایت کامل را هم از نظر قیمت و هم کیفیت دام داشته باشند. یکی از نکاتی که در رابطه با قیمت روز گوسفندان وجود دارد، مربوط به نوع نژاد و وزن آنها می باشد.

هر چقدر وزن بالاتر باشد قیمت پایین تر و اگر وزن کم باشد قیمت بالاتر خواهد بود. البته در ادامه در پاراگراف مربوط به متوسط وزن گوسفند امروز چقدر است به این موضوع که چرا قیمت ها متفاوت است می پردازیم. همچنین گوسفند نر یا همان قوچ گرانتر از گوسفند ماده یا میش می باشد.

قیمت بره زنده

بسیاری از افراد بجای خرید گوسفند زنده تمایل به خرید بره زنده دارند. همانطور که میدانید بره ها چیزی حدود 5 الی 7 ماه دارند و بر اساس نوع نژاد ممکن است در این دوران وزن متفاوتی داشته باشند. اما نکته ای که باید به آن توجه کرد قیمت بره زنده می باشد که حدودا چندی هزار تومان نسبت به قیمت گوسفنده زنده گرانتر است. بره به دلیل جوان تر بودن دارای طرفداران خاص خود می باشد. البته اگر بخواهیم بحث جوان بودن را کنار بگذاریم، بسیاری از افراد هستند که یک گوسفند برای آنها زیاد است، به همین دلیل بره زنده را برای خود مناسب میدانند.

از نظر اقتصادی بخواهیم بگوییم، بی شک گوسفند به صرفه تر خواهد بود. پیشنهاد ما به برخی عزیزان که با هدف خرید برای مصرف شخصی اقدام به سفارش بره می کنند، این است که به صورت دو نفره یا چند نفره به جای خرید بره ، اقدام به خرید گوسفند کنند. البته این مورد بستگی به مشتری دارد و می تواند هر کدام را نیاز دارد سفارش دهد.

قیمت بره زنده

مرکز بازار گوسفندان تهران

در حال حاضر در مناطق مختلف شهر تهران مراکز خرید و فروش گوسفند زنده بسیاری وجود دارد. همچنین مراکز عرضه و فروش گوسفند در کرج نیز وجود دارند که در این زمینه فعالیت دارند. اما در اینجا منظور ما از مرکز بازار گوسفندان تهران است که در حالت کلی کجا خرید و فروش صورت میگیرد. توجه داشته باشید که ما در اینجا فروشندگان را به دوسته تقسیم می کنیم. یک دسته مربوط به کسانی است که در میادین شهرداری فعالیت دارند و دسته دیگر هم کسانی هستند که به صورت خصوصی در کشتارگاه خود خدمات دام زنده روز ارائه می کنند.

هیچ تفاوتی ندارد که از کدام بازار گوسفندان خرید خود را انجام دهید. تنها نکته مهم این است که از یک جای بهداشتی و مطمئن خرید کنید تا مشکلی برایتان پیش نیاید. مجموعه گوسفند فروشی دامگ به عنوان یکی از مراکز خصوصی و شخصی با مجوز و پروانه کسب شهرداری خدمات کاملا بهداشتی به مشتریان خود ارائه می کند.

قیمت گوسفند زنده 1401

در رابطه با نرخ امروز که بالاتر هم اشاره شد باید بگوییم که طبق نمودار و چارت قیمتی از سال گذشته تا کنون شاهد موج صعودی به صورت آهسته بودیم. هم اکنون هم قیمت گوسفنده زنده امروز بالاتر از قیمت سال قبل است. ما در جدول بالا به موضوع بررسی قیمت در شهرهای مختلف ایران پرداختیم. با وجود اینکه فعالیت ما تنها در تهران و کرج است، اطلاعاتی هم در رابطه با قیمت بازار گوسفندان شهرهای اصفهان، شیراز، مشهد، تبریز، کردستان، کرمانشاه، اردبیل، زنجان، قزوین، ارومیه و … جهت کسب اطلاعات سایر هموطنان قرار داده ایم.

پرورش ارگانیک و تغذیه سالم

یکی از اصلی ترین موضوعات در رابطه با خرید گوسفند زنده در تهران و شهر کرج مربوط به سلامت دام می باشد. همه ما به خوبی میدانید که گوشت مصرفی جزو یکی از اصلی ترین مواد غذایی انسان ها است. بنابراین حتما باید از سلامت آن اطمینان حاصل کنیم. همچنین از طرفی نوع تغذیه و نحوه رشد بر روی گوشت حیوان تاثیر بسیاری دارد. مجموعه بزرگ دامگ تمامی حیوانات عرضه شده را به صورت کاملا ارگانیک و صد در صد طبیعی در مناطق کوهستانی پرورش می دهد. تغذیه آنها از طریق علوفه بوده و هیچگونه دارو های شیمایی در تغذیه آنها به کار گرفته نمی شود. ما این تضمین و اطمینان را به شما میدهیم که تمامی دام ها شامل: گوسفند و بره زنده، گوساله و گاو زنده، بز و بزغاله، شتر، بوقلمون، مرغ و خروس محلی 100% ارگانیک رشد کرده اند.

ما این امر را وظیفه خود می دانیم که خدمتی کاملا متفاوت به همشهریان عزیز ارائه کنیم. بنابراین از نظر سلامت و بهداشت خیالتان کاملا آسوده باشد.

گوسفنده زنده قربانی

تفاوت قیمت گوسفند و بره زنده

بالاتر در رابطه با قیمت بره زنده و قیمت گوسفند در تهران جزئیاتی را خدمت شما توضیح دادیم. در این قسمت به طور دقیق تر به اختلاف قیمت بره و گوسفند خواهیم پرداخت. توجه داشته باشید که ابتدا انتخاب هر کدام از این دو بستگی نوع نیاز شما خواهد داشت. منظور ما در اینجا این است که نیازی نیست قیمت را ملاکی برای خرید هر یک از این دو در نظر بگیرید. به طور کلی قیمت بره زنده روز در بازار گوسفندان تهران و کرج تقریبا چند هزار تومان نسبت به قیمت گوسفند زنده در کرج و تمامی مناطق دیگر گران تر می باشد. البته باید بدانید که نوع جنسیت بره ها که ممکن است ماده یا نر باشد روی نرخ آن تاثیر گذار است.

و اما یکی از دلایل اصلی این اختلاف قیمت مربوط به میزان سود حاصل از فروش آن می باشد. بره به دلیل اینکه وزن کمتری دارد برای فروشندگان و مراکز کشتارگاه دام زنده روز سود کمتری خواهد داشت. به همین دلیل آنها سعی دارند در حد 2 الی 6 هزار تومان و گاهی بیشتر قیمت هر کیلو گوشت گوسفندی زنده که مربوط به بره است بیشتر اعلام کنند.

یکی دیگر از دلایل مربوط به جوان بودن بره است که بسیاری از افراد به دلایلی تمایل به تهیه بره دارند.

انواع نژاد گوسفنده زنده برای قربانی و کشتار

شناخت انواع نژاد گوسفندان شاید برای هر کسی موضوع مهمی نباشد. اما داشتن اطلاعات جزئی در اینباره به شما کمک می کند تا بتوانید بهترین نژاد گوسفندان در بازار تهران را جهت قربانی و ذبح انتخاب کنید. در حال حاضر در اکثر کشتارگاه ها و میادین دام زنده کرج و تهران گوسفند نژاد افشاری، سنگسری، کردی، مغانی و … به فروش میرسد که اصلی ترین ها مربوط به همین 4 نژاد است که نام برده شد. شاید برایتان جای سوال باشد که چه نیازی به شناخت نژاد گوسفند داریم؟ در این رابطه باید بگوییم که نکته حائز اهمیت از نظر نژاد مربوط به گوشتی و شیری بودن آنها می باشد. به طور کلی گوسفندان به سه دسته اصلی تقسیم می شوند که شامل موارد زیر می باشند.

 • گوسفند گوشتی
 • گوسفند شیری
 • گوسفند پشمی و پوستی

البته باید بدانید که حالت ترکیبی نیز وجود دارد که یک نوع نژاد گوسفند هر سه حالت گوشتی، شیری و پشمی را دارد. حال شما باید برای قربانی و ذبح نژاد گوشتی را انتخاب کنید. این نوع نژاد دارای گوشت بیشتری نسبت به دیگر نژادها هستند. به همین دلیل باید هنگام خرید گوسفند زنده از مراکز عرضه بهداشتی حتما به این نکته توجه لازم را داشته باشید.

بهترین نژاد در بازار گوسفندان تهران و کرج مربوط به گزینه های زیر می باشد.

 • گوسفند افشاری
 • گوسفندان شال
 • گوسفند مغانی
 • سنگسری
 • کردی
 • و …

بازار گوسفندان تهران

متوسط وزن گوسفند زنده همراه با قیمت روز

بسیاری از مشتریان هستند که می خواهند بدانند متوسط وزن گوسفنده زنده چقدر است. به همین دلیل در این قسمت از توضیحات قصد داریم اطلاعاتی درباره وزن گوسفندان خدمات شما ارائه دهیم. در رابطه با وزن گوشت باید بدانید که ما در اینجا حالت متوسط را برای آنها در نظر میگیریم. زیرا ممکن است برخی نژاد ها به دلیل ویژگی های بدنی خاصی و همچنین بستگی به موقعیت جغرافیایی که پرواربندی شده اند دارای وزن های مختلفی باشند. به عنوان مثال ممکن است یک گوسفند یک ساله نژاد افشاری با یک گوسفند کردی که در دو منطقه مختلف پرواربندی شده اند دارای وزن های متفاوتی باشند.

این مورد در رابطه با وزن بره زنده نیز صدق می کند و می تواند در نژادها مختلف متفاوت باشد. اما به طور کلی می توان یک حد متوسط و میانگین برای آنها در نظر گرفت که در ادامه به آن خواهیم پرداخت.

موضوع بعدی در رابطه با وزن نوع جنسیت می باشد که بستگی دارد گوسفند قوچ یا میش به ترتیب نر و ماده باشد. در حالت کلی یک گوسفند نر خوب را می توانید چیزی حدود 55 الی 70 کیلو گرم در نظر گرفت. این مقدار مربوط به قوچ انواع نژادها می باشد. در رابطه با گوسفند میش یا همان ماده نیز چیزی حدود 50 الی 60 کیلو می تواند وزن متوسط در نظر گرفته شود. همچنین وزن بره را به طور متوسط می توان 35 الی 45 کیلو در حالت کلی در نظر گرفت.

خرید مستقیم از دامدار بدون واسطه

همانطور که میدانید امروزه مراکز عرضه گوسفنده زنده تهران و کرج بسیار زیاد هستند. از طرفی بسیاری افراد به عنوان دلال واسط بین فروشنده و مشتری می شوند. وجود دست دلال در بازار سبب خواهد شد اولا قیمت گوسفند زنده خریداری شده بالاتر از خود مراکز عرضه باشد و دوما ممکن است دلال به دلیل زیاده خواهی برای سود بیشتر وزن گوسفند مورد نظر را اشتباه به مشتری اعلام کند. دامگ به عنوان بزرگترین مرکز فروش گوسفند و بره زنده این اطمینان را به شما می دهد که بدون هیچگونه واسطه و دلال خدمت خود را به شما مشتریان عزیز ارائه می دهد.

کلیه دام ها به صورت کاملا طبیعی توسط افراد مجموعه در شهرهای مختلف پرورش و پرواربندی شده و در نهایت برای فروش به چندین شهر مختلف ارسال می شوند. بنابراین یک خرید موفق با رضایت کامل را تجربه خواهید کرد. با یکبار خرید مطمئن باشید که مشتری دائمی ما خواهید شد.

مرکز عرضه گوسفند زنده قربانی

همشهریان عزیز و کاربران وب سایت مرکز فروش گوسفنده زنده توجه داشته باشید که تمامی دام های این مجموعه برای قربانی کردن و کشتار می باشد. هیچگونه دامی برای پرورش و پرواربندی توسط گروه ما به فروش نمیرسد. گوسفندان قربانی جزو نژاد گوشتی بوده و به دلیل بازدهی عالی این نوع گوسفند و بره برای ذبح عرضه شده است. شما عزیزان می توانید برای مواردی همچون عقیقه کردن، قربانی برای حجاج، قربانی در مراسمات و جشن ها، عروسی، قربانی گوسفند در عید قربان، ایام محرم همچون تاسوعا و عاشورا، دفع بلا، نذری و … از طریق دامگ اقدام به خرید گوسفند زنده روز کنید.

لازم به ذکر است که یک قصاب ماهر و حرفه ای صورت نیاز توسط مجموعه ما به محل شما ارسال خواهد شد که کارهای مربوط به ذبح و قربانی کردن را برایتان به طور کامل انجام میدهد.

خرید گوسفنده زنده برای قربانی در عید قربان و عاشورا

یکی از مهمترین روزها در طول سال در کشور ایران مربوط به روز عید قربان و روزهای ایام محرم که شامل تاسوعا و عاشورا می شود. در این روز مسلمانان جهان بخصوص ایرانیان اقدام به قربانی دام زنده گوسفند، گاو، شتر و … می کنند. دامگ به عنوان یکی از بزرگترین مراکز عرضه گوسفنده زنده با قیمت ارزان در این روزها با دارا بودن بیشتری موجودی سفارشات شما عزیزان را پذیرا می باشد. بنابراین اگر شما هم مثل بسیاری از مردم قصد دارید اقدام به خرید گوسفند زنده عید قربان کنید می توانید از طریق شماره تلفن مرکز فروش و یا در صورت تمایل به صورت حضوری تشریف بیاورید.

مرکز عرضه گوسفنده زنده تهران

دامگ بهترین گوسفند فروشی تهران

قیمت گوسفند زنده امروز در مراکز خرید و فروش گوسفندان ممکن است کمی با همدیگر اختلاف داشته باشد. ما سعی کرده ایم تا جای ممکن ارزان ترین قیمت بره زنده و گوسفند را به همشهریان خود اعلام کنید. برخی از ویژگی های عالی که سبب خواهد شد شما خرید خود را از این مجموعه انجام دهید را در ادامه برای شما عزیزان لیست کرده ایم.

 • ارزان ترین قیمت نسبت به دیگر مراکز فروش
 • دارای مجوز رسمی شهرداری
 • فعالیت تحت نظارت دامپزشکی
 • پرورش و پرواربندی کاملا ارگانیک و طبیعی
 • نگهداری دام ها در محیط تمیز و بهداشتی
 • فروش گوسفند سالم و جوان
 • دارای بودن انواع وزن برای قوچ و میش
 • ارسال گوسفند به محل
 • امکان خرید حضوری از کشتارگاه دامگ
 • ارسال قصاب برای انجام کارهای ذبح
 • ارسال دستگاه کارتخوان سیار همراه با قصاب
 • پرداخت در محل مشتری
 • تنها فروش گوسفندان نژاد گوشتی
 • عدم استفاده از دارو و روش های مختلف برای افزایش وزن
 • تضمین سلامت گوسفند و بره زنده خریداری شده از این مجموعه
 • پرورش در ییلاق و مناطق کوهستانی
 • و …

خرید گوسفند زنده در تهران و کرج این روزها به صورت آنلاین و اینترنتی بسیار رایج شده است. بنابراین بهتر است قبل از سفارش و خرید بره زنده و دیگر دام ها از مرکز و کشتارگاه مورد نظر اطمینان کافی را داشته باشیم.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا