دام زنده شهرداری

قیمت دام زنده شهرداری در مرکز عرضه و ذبح بهداشتی

دام زنده شهرداری تهران و کرج یکی دیگر از بخش های مجموعه گوسفند زنده دامگ را تشکل می دهد. همانطور که میدانید این روزها در میادین شهرداری گوسفند و بره، گاو و گوساله زنده، بز، مرغ و خروس، شتر و … خرید و فروش می شود. بنابراین در این قسمت قصد داریم تا اطلاعاتی در رابطه با قیمت دام زنده شهرداری در مراکز عرضه بهداشتی سال 1401 را در اختیار شما قرار دهیم.

دقت داشته باشید که میادین دام تهران و کرج در مناطق مختلفی از شهر وجود دارد. مراکز کشتارگاه دام روز نیز مربوط به جایگاه های خصوصی است که آن هم در هر منطقه یافت می شود. هدف ما در این مقاله اشاره به میادین خرید و فروش دام زنده کشتار روز می باشد.

قیمت دام زنده شهرداری

در رابطه با نرخ دام کشتار روز در میدان ها و مراکز خصوصی یک موضوع مهم وجود دارد. کسانی که تنها در میادین فعالیت دارند قیمت دام زنده روز را همان نرخ تعیین شده توسط اتحادیه دام اعلام می کنند. اما مراکز خصوصی و کشتارگاه دام که به صورت شخصی فعالیت دارند، تا جای ممکن سعی می کنند قیمت را نسبت به میادین کمتر اعلام کنند تا مشتری بیشتری جذب کنند. البته باید توجه داشته باشید که چند نکته مهم در رابطه با انتخاب یک مرکز خوب و قابل اعتماد و مهمتر از آن یک مرکز عرضه بهداشتی وجود دارد که در ادامه مورد بحث قرار خواهیم داد.

در ادامه در رابطه با آدرس مراکز فروش دام زنده حکیمیه، آزادگان، خاوران، منطقه 18، منطقه 15، اسلام شهر، حیدرآباد، دام قائم و … نیز اشاره خواهیم کرد. همچنین شماره تلفن تماس مرکز خرید در ادامه برای شما عزیزان قرار داده شده است.

گوسفند زنده شهرداری تهران

مرکز خرید و فروش دام زنده تهران

امروزه نیاز انسان به مصرف گوشت قرمز حیوانات اهلی نسبت به گذشته افزایش بیشتری داشته است. بی شک میدانید که افزایش تقاضای دام زنده در تهران سبب شده است تا مراکز مختلفی جهت فروش گوسفند زنده شهرداری به وجود آیند. هم اکنون در مناطق مختلف پایتخت جایگاه های مختلفی با اسم های متفاوت در حال خرید و فروش دام کشتار روز هستند. یکی از مهمترین دلیل خرید دام زنده شهرداری به جای خرید گوشت قرمز از قصابی به صرفه بودن آن از نظر اقتصادی است. البته علاوه بر موضوع اقتصادی افراد امروز می خواهند گوشت تازه تری مصرف کنند و همچنین در کنار آن خودشان شاهد ذبح و قصابی گوسفند زنده خریداری شده نیز باشند.

همانطور که گفته شد یکی مراکز فروش بهداشتی و ذبح دام کشتارگاه بسیار زیاد می باشند. بنابراین شما همشهریان عزیز می توانید از طریق هر کدام اقدام به خرید کنید. اما نکته ای که در اینجا حائز اهمیت است معتبر و قابل اعتماد بودن می باشد تا خرید رضایت بخشی داشته باشیم. اگر قصد دارید به یک مرکز دام زنده شهرداری بهداشتی مراجعه کنید یکبار کافیست از طریق کشتار روز دامگ سفارش گوسفند داشته باشید. با یک بار خرید شما هر بار نیاز به هر دامی داشته باشید اولین و آخرین انتخابتان این مجموعه خواهد بود.

مجوز رسمی فعالیت

یکی از نکات حائز اهمیت در رابطه با میادین شهرداری دام کشتار روز مربوط به مجوز رسمی فعالیت در این زمینه می باشد. تنها برخی از دامداران در میدان دام تهران و کرج فعالیت دارند. در رابطه با مراکز خصوصی هم باید بگوییم که تنها برخی از این کشتارگاه ها دارای مجوز و پروانه کسب فروش دام بهداشتی هستند. شما می توانید از هر مرکزی اقدام به خرید کنید. وجود مجوز یا عدم وجود آن نشان بر باکیفیت بودن خدمات کشتارگاه مربوطه نمی باشد. اما به طور کلی به این موضوع اشاره کردیم تا یک دید کلی در رابطه با این موضوع هم داشته باشید.

مجموعه دامگ با دارا بودن مجوز و پروانه کسب رسمی فعالیت در زمینه عرضه دام زنده کشتار روز به عنوان یکی از معتبرترین مراکز تهران شناخته می شود. همچنین در بازه زمانی های خاصی فعالیت در میدان ها نیز صورت میگیرد، اما بیشتر فعالیت در کشتارگاه شخصی می باشد.

مرکز عرضه دام زنده شهرداری تهران

مرکز عرضه دام زنده کرج

همانطور که میدانید دامگ در تهران فعالیت می کند و آدرس شعبه اصلی در خیابان هنگام واقع شده است. اما از آنجایی که مشتریان زیادی از کرج داریم چند شعبه برای مشتری ها کرج در نظر گرفته ایم که در صورت سفارش از طریق آنها دام مورد نظر به محل شما ارسال می شود. بنابراین میدان دام زنده کرج نیز علاوه بر کشتارگاه دام روز در جاهایی که شهرداری مشخص کرده است در حال فعالیت هستند. قیمت دام زنده شهرداری در کشتارگاه ها و مراکز خصوصی بسیار ارزان تر از خود میادین می باشد. دلیل این موضوع را بالاتر گفتیم.

برای خرید دام کشتار روز در کرج می توانید با شماره تماس مرکز عرضه تهران تماس بگیرید تا هماهنگی لازم برای ارسال صورت بگیرد. همچنین علاوه خرید آنلاین و غیر حضوری کسانی که تمایل دارند خودشان به محل کشتارگاه تشریف بیاورند می توانند بعد از تماس آدرس مرکز کشتار را دریافت کرده و تشریف بیاورند.

قیمت گوسفند شهرداری

همانطور که در مقاله مربوط به خرید گوسفند زنده شهرداری اشاره کردیم نرخ دام کشتار روز توسط اتحادیه دام زنده تهران مشخص می شود. این نرخ هر روز بروز رسانی شده و سایت های اقتصادی و خبری دام قیمت امروز را در اختیار عموم قرار میدهند. همچنین جدول و نمودار قیمت دام در میادین شهرداری را می توانید در بخش مربوطه مشاهده فرمایید. برخی روزها قیمت با روز قبل یکسان می باشد و ما تا جای ممکن تلاش می کنیم تا قیمت را هر روزه بروزرسانی کنیم. اما از آنجایی که ممکن است برخی مواقع به دلیل ترافیک کاری کمی دیر سایت بروز شود پیشنهاد می کنیم حتما برای دریافت نرخ بروز تماس بگیرید.

تفاوت خرید از میادین با کشتارگاه های خصوصی

یکی از سوالاتی که برای بسیاری از افراد پیش می آید مربوط به تفاوت خرید از میدان دام کشتار روز شهرداری یا مراکز شخصی می باشد. بالاتر به طور جزئی چند بار به این موضوع اشاره شد که در اینجا به صورت کامل تر به بررسی تفاوت این دو می پردازیم. افرادی که کشتارگاه شخصی خود را ندارند شامل کسانی می باشد که تنها در میدان دام زنده خرید و فروش می کنند. یعنی ممکن است برخی مواقع در میادین حضور داشته باشد و برخی مواقع هم نباشد. بنابراین شما از کسی خرید می کنید که مکان مشخصی ندارد. اما حالت دوم که مربوط به مراکز عرضه بهداشتی می باشد اینطور نبوده و شما از یک جای ثابت خرید خود را انجام می دهید. فکر می کنم یکی از مزایای خرید از مرکز فروش دام کشتار روز ثابت را متوجه شده باشید.

مورد بعدی در این رابطه هم مربوط به قیمت دام زنده شهرداری در مرکز عرضه و ذبح بهداشتی کشتارگاه کشتار روز می باشد. مراکز شخصی همانطور که اشاره کرده بودیم قیمت را برای جذب و رضایت مشتری کمتر از میادین دام شهرداری اعلام می کنند.

دام زنده

افزایش قیمت دام زنده

بسیاری از افراد پیگیر اخبار گرانی و افزایش قیمت دام زنده تهران و کرج هستند. در این بخش باید بگوییم که این موضوع برای دو دسته جائز اهمیت است. افرادی که دامدار هستند بیشتر می خواهند از نظر خرید و فروش با قیمت مناسب نرخ روز را بدانند. اینکه ممکن است قیمت دام زنده گران یا ارزان شود. اما یک دسته هم مردم می باشند که گاهی می خواهند برای قربانی کردن، ذبح برای مصرف گوشت و … اقدام به خرید گوسفند زنده شهرداری کنند. البته علاوه بر گوسفند و بره زنده، گاو و گوساله زنده شهرداری، بز و بزغاله زنده، شتر و … نیز وجود دارد. حتی در رابطه با طیور هم می توان به مرغ و خروس محلی، بوقلمون زنده محلی، شتر مرغ و … نیز اشاره کرد.

در رابطه با افزایش قیمت دام زنده نکات بسیاری وجود دارد که خارج از حوصله این بخش می باشد. به همین دلیل در مطالب بعدی مرکز فروش گوسفند زنده روز دامگ این موضوع را به طور مفصل با هم مورد بررسی قرار خواهیم داد.

دامگ مرکز عرضه بهداشتی تهران و کرج

یکی از اصلی ترین تفاوت های ما با دیگر مراکز که می توان گفت نسبت به بسیاری از مراکز خرید و فروش دام کشتار روز ارائه خدمات بهداشتی و باکیفیت به مشتریان عزیز می باشد. بی شک برای تک تک مشتریان ذبح بهداشتی و خدمات با کیفیت از اهمیت بسیاری برخوردار می باشد. به همین دلیل تیم دامگ تمام تلاش خود را در ارائه بهترین کیفیت و دام سالم و بهداشتی خواهد کرد. در رابطه با موضوع بهداشت چندین مورد وجود دارد که در ادامه به چند نکته مهم اشاره می کنیم.

 • سلامت بودن دام زنده کشتاری
 • اطمینان از سالم بودن و نداشتن مشکل
 • نگهداری در محیط تمیز و بهداشتی
 • نظارت دامپزشکی در بازه ها مختلف
 • تغذیه سالم و درست
 • استفاده از آب تمیز برای دام
 • ذبح بهداشتی و صحیح
 • قصابی تمیز و کاملا بهداشتی توسط قصاب ماهر
 • و …

دامگ در حال حاضر خدمات خود را در شهر کرج و تهران عرضه می کند. تمام همشهریان در تمامی مناطق این دو شهر می توانند برای خرید آنلاین یا خرید حضوری اقدام کنند. در صورت سفارش غیرحضوری هزینه های حمل و نقل و قصابی رایگان خواهد بود.

دیگر خدمات کشتارگاه روز: قیمت گوسفند زنده

آدرس مراکز عرضه دام زنده (تمام مناطق)

در رابطه با آدرس و شماره تماس مرکز خرید و فروش دام زنده تهران و کرج باید بگوییم که در مناطق مختلف شهر چندین مرکز وجود دارد. ممکن است برخی به محل زندگی شما نزدیک و برخی دور باشند اما ملاکی برای خرید نیست. زیرا باید از یک کشتارگاه معتبر و قابل اطمینان خرید خود را انجام دهید. در این بخش قصد داریم آدرس بازار دام کشتار روز را همراه با شماره تلفن تماس آنها قرار دهیم. شما می توانید به راحتی از طریق هر کدام از این موارد خرید خود را انجام دهید. (توجه داشته باشید که ما هیچ پیشنهادی برای خرید از دیگر مراکز نداریم و در صورت بهداشتی نبودن و وجود هر گونه مشکل دامگ مسئولیتی در قبال آن نخواهد داشت)

 • کشتارگاه دام زنده حکیمه
 • کشتار روز دام قائم
 • کشتار روز آزادگان
 • دام زنده روز خاوران
 • اسلامشهر
 • فروش دام پاسگاه نعمت آباد
 • شرق تهران
 • غرب تهران
 • شمال تهران
 • جنوب تهران
 • کرج عظیمیه
 • منطقه 18
 • منطقه 15
 • منطقه 2
 • و …

شماره تلفن مرکز عرضه دام زنده بهداشتی

خرید آنلاین دام زنده از میدان دام تهران

قیمت دام زنده شهرداری در بزرگترین بازار مرکز عرضه و ذبح دام را خدمت شما توضیح دادیم. حالا لازم است به یک نکته مهم دیگر اشاره کنیم. اگر همشهریان عزیز بخواهند از میادین خرید کنند امکان سفارش به صورت غیرحضوری وجود نخواهد داشت. اما در مراکز و کشتارگاه های شخصی این مورد امکان پذیر بوده و در صورت تمایل می توان از طریق شماره تلفن تماس مرکز عرضه و ذبح بهداشتی دام زنده اقدام به سفارش آنلاین و غیرحضوری کنند. این مورد هم یکی دیگر از مزایای خوب کشتارگاه ها می باشد.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا